Újdonságok:

Július 4., szombat 10:00-11:30 Random jóga Kálmán Katival

Szeretettel várlak egy vezetett Ashtanga Vinyásza jóga órára, ahol együtt gyakoroljuk az első sorozatot, a Yoga Chikitsát - a jóga terápiát. ... tovább

Blog:

Miért is jó télen jógatáborba menni?

Mert ez valóban minőségi Én-idő. Magad mögött hagyhatod 3 napra a zajos hétköznapokat, a mindennapos feladatokat, az állandó rohanást. Így lehetőséged nyílik megpihenni, elcsendesedni, önmagadhoz közelebb kerülni. És ezek nagyon értékes tapasztalásokat és élményeket hozhatnak számodra. Persze nem könnyű egy ilyen döntést meghozni, mert rögtön érkeznek a "rutin kérdések" önmagunktól: „Megérdemlem én ezt? Megtehetem? Ki fog vigyázni a gyerekekre addig?” Mi lesz a munkámmal? ... tovább